Smash-Boxing
Kayıt / Giriş
Antrenman
Yeni Nesil Boks Grup Dersleri

Antrenman 10 raunt üzerinden ve 45 dakika sürmektedir. Dersin yarısı özel su dolu boks torbalarında diğer yarısı ise tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz step tahtalarında uygulanmaktadır. Çalışmanın boks kısmı, daha fazla yağ kaybını hedefleyen kardiyovasküler bir antrenmandır. Step tahtaları ise vücudu şekillendirmeye ve kas yapımına fayda sağlayan bir kuvvet antrenmanıdır.

Torbanı Ayırt
Torbanı Ayırt
Hedeflerine Ulaş
Hayal ettigin fizige sahip ol!

Smash, sizlere, güçlü, ince ve keskin atletlerin fiziğine ulaşmanıza yardımcı olmak için boks ve güç antrenmanının en iyi prensiplerini bir araya getirmekte ve bunu uygularken de en iyi sonuca ve eğlenceye odaklı antrenmanı oluşturmak için farklı fitness teknikleri kullanmaktadır. Smash, yoğun bir sınıfta, çok eğlenirken sınırlarınızı zorlayacağınız, HIIT, metabolik kondisyonlama, boks, kardiyo ve kuvvet antrenmanıdır. Hem yeni başlayanlar, hem de boksörler için kısa sürede mükemmel sonuçlarla elde edebileceğiniz tamamen dinamik bir antrenman uygulamasıdır.


Eğitmenlerimiz
Eğitmenlerimiz
Nasıl Çalışır?
Bu Maceranın Bir Parçası Ol!

Yeni katılımcılar ders saatinden 5 dakika önce 6 teknik hareketi öğrenirler. Daha sonra antrenman yaklaşık 5 dakikalık toplu ısınma ve gölge boksu ile başlanmaktadır. Katılımcıların yarısı boks torbalarında, diğer yarısı step tahtalarında eğitmenin eşliğinde derse başlar ve yine eğitmenin yönlendirmesiyle yer değiştirerek çalışmaya devam ederler. Dersler, yüksek sesli müzikle birlikte, özel ışıklarla aydınlatılmış loş bir ambiyansta ve son derce keyifli ve yüksek enerjili bir ortamda gerçekleştirilir.


Fiyatlar
Fiyatlar
"Hiç bir zaman daha kolay olmayacak,
sadece siz daha güçlü olacaksınız"